Titles you rated
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5