Movies
Ratings
208
Finding NemoRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.5
What IfRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Confessions of a Brazilian Call GirlRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
HeartbeatsRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
BasquiatRated ★ 4.5
The QueenRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
RayRated ★ 4.0- CandyRated ★ 4.5