Series
Ratings
44
McGregor ForeverRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0