Movies
Ratings
244
R-PointRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.0
The Painted VeilRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0- SawRated ★ 4.5
UnfaithfulRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5