Titles you rated
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 5.0- Hahaha MeongmeongineRated ★ 5.0
Meeting YouRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
Pied PiperRated ★ 3.5
Dr. FrostRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5