Titles you rated
LooperRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
A DayRated ★ 4.0