Movies
Ratings
139
Green BookRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 2.0
Worst WomanRated ★ 0.5
MaborosiRated ★ 5.0
20th Century WomenRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 5.0
The AssassinRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Instructions Not IncludedRated ★ 4.0
A Quiet DreamRated ★ 5.0
The Unknown GirlRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
August RushRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0