Series
Ratings
29- Kyung Sook's FatherRated ★ 5.0
MaskRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5