Movies
Ratings
234
MasterRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0- With or Without YouRated ★ 3.5