Titles you rated
21Rated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.5
FrankenweenieRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.5
KillersRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Red CarpetRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5