Titles you rated
Sharp1Rated ★ 5.0
PianoRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 5.0
- The Quiz ShowRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0- Code Blue SpecialRated ★ 5.0
- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 4.0
- Minami's GirlfriendRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Long Love LetterRated ★ 5.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 5.0- 神の雫Rated ★ 1.5
- Kuk HeeRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0- Stand up!!Rated ★ 5.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
RookiesRated ★ 5.0