Movies
Ratings
51
CubeRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5