Titles you rated
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SandglassRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0- Akagawa Jiro Mystery: 4 Shimai TanteidanRated ★ 2.5
- エンジンRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Numb3rsRated ★ 3.5
Numb3rsRated ★ 3.0