Series
Ratings
38
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
Five EnoughRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Marriage ContractRated ★ 2.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0