Series
Ratings
33
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- 1리터의 눈물Rated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
PastaRated ★ 2.5
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0