Titles you rated
Mischievous KissRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0