Movies
Ratings
110
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
BiutifulRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
The RoadRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 2.5
Coffee and CigarettesRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 0.5
21 GramsRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0- TracktownRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
JackieRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.5