Titles you rated
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
LobbyRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 4.5
The BankerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.0
CubeRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 2.0