Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The Art of NegotiationRated ★ 4.5
BargainRated ★ 0.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
From Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5