Titles you rated
SignalRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0