Series
Ratings
55
My GirlRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Love of EveRated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5