Movies
Ratings
82
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0