Series
Ratings
32
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0