Movies
Ratings
204
The PurgeRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 1.0
TriangleRated ★ 3.5
Piranha 3DDRated ★ 2.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
Cars 2Rated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0