Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 1.5