Movies
Ratings
309
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
DeparturesRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 2.5