Titles you rated
The ElixirRated ★ 1.5
Demon CityRated ★ 1.5
RevelationRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
MantisRated ★ 3.0
The BeekeeperRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
BrickRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
Mission: CrossRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Take PointRated ★ 2.0
Five Feet ApartRated ★ 1.5