Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0