Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5