Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.0
Johnny ExpressRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Kids ReturnRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0