Movies
Ratings
206
VenomRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 2.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Wild Wild WestRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.0
DragonHeartRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0