Titles you rated
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0