Series
Ratings
259
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 2.5
Their MarriageRated ★ 3.0
Flavorful OriginsRated ★ 3.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 3.5- K for KimbapRated ★ 3.0
Perfect WomanRated ★ 3.5
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.0- My Housekeeper Nagisa-san SpecialRated ★ 2.0
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0