Movies
Ratings
128
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0