Movies
Ratings
503
The Man Who Knew InfinityRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.5
High-RiseRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
After the RainRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Europa ReportRated ★ 3.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 3.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0