Titles you rated
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Edomae no ShunRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Edomae no ShunRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
DevsRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- All You Need Are Meals with HokusaiRated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5