Movies
Ratings
61
The Big ShortRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 2.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.5
Casino RoyaleRated ★ 3.0