Titles you rated
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0