Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 5.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
City HallRated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
PianoRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.5