Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5