Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0