Titles you rated
- SoulmateRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 1.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 2.5- Loving YouRated ★ 2.5
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 1.0
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 1.0