Titles you rated
Grave EncountersRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.0
Self/lessRated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 5.0