Series
Ratings
144
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 3.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.5
My NameRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Search: WWWRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5