Series
Ratings
95
Clean With Passion For NowRated ★ 2.5
School BabysittersRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0