Titles you rated
Himouto! Umaru-chanRated ★ 2.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
NEW GAME!Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Hell Girl: Fourth TwilightRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
Dagashi KashiRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Dagashi KashiRated ★ 3.5- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0