Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0