Titles you rated
Empress KiRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5- Kuk HeeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 2.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0