Series
Ratings
14
PastaRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5