Titles you rated
Wild ChildRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0